Rozpylacze ALBUZ

Rozpylacz Albuz ATRPosiadamy w ofercie rozpylacze sadownicze firmy ALBUZ. Rozpylacze ALBUZ produkowane są we Francji, ale używają ich rolnicy na wszystkich kontynentach podczas codziennych prac polowych i sadowniczych. Właśnie dzięki nim, a także opracowaniu technologii produkcji ceramiki najwyższej jakości, ALBUZ stał się liderem w dziedzinie ceramicznych dysz opryskujących. Przepływ każdego rozpylacza ALBUZ jest jednostkowo kontrolowany.

 

Przed dopuszczeniem do sprzedaży jego wygląd, rozmiar kropelek oraz jakość ich rozpryskiwania jest jednocześnie poddawana testom przeprowadzanym na naturalnej wielkości wysięgniku. Rolnicy mogą mieć pewność, że dostępne rozpylacze ALBUZ są gotowe do użycia. Wylot dysz ALBUZ jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki, opracowanej specjalnie do celów produkcji opryskiwaczy. Głównym składnikiem wykorzystywanego materiału jest aluminium, wzbogacone odpowiednimi tlenkami (stąd różowa barwa), które jest niemal tak twarde, jak diament. Stopień wytrzymałości na zużycie jest nieporównywalnie wyższy od metalu czy plastiku.

Dobór rozpylaczy sadowniczych przedstawiają poniższe tabele

Pierwsza to wzór na prawidłowy dobór rozpylaczy, druga dotyczy rozpylaczy sadowniczych ATR 80, ostatnia rozpylaczy eżektorowych TVI (umożliwiających pracę przy wietrze do 8 m/sek.).

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem rozpylaczy ALBUZ zapraszamy do naszego <sklepu internetowego>

 

 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.