Akcesoria do opryskiwaczy  Email

Wiele opryskiwaczy wymaga modernizacji. Najwyższej jakości filtry, dysze, oprawy i inne podzespoły nie tylko włoskich producentów pomogą w usprawnieniu starej, lecz jeszcze sprawnej maszyny

Posiadając w ofercie szeroką gamę opryskiwacz nie moglibyśmy zapomnieć o częściach zamiennych i podzespołach do tych maszyn. Ponieważ wielu klientów decyduje się na modernizację posiadanych opryskiwaczy my, wychodząc na przeciw ich potrzebom staramy się zaproponować najwyższej jakości produkty. Współpracujemy ścićle z kilkoma wiodącymi na świcie firmami zaopatrującymi producentów w filtry, zawory, lance, końcówki itp.

Będąc bezpośrednim importerem możemy zaproponować najkorzystniejsze ceny za najwyższej jakości produkty, a także atrakcyjne warunki współpracy dla Polskich producentów opryskiwaczy oraz warsztatów, stacji kontroli i jednostek handlowych.

Niskociśnieniowe zawory sterujące nadające się do opryskiwaczy polowych jak i sadowniczych opryskiwaczy do herbicydów cechuje wysoka precyzja jak i niezawodność. Produkowane w kilku wersjach zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających.

Dostępne opcje:

  • zawór kompensacyjny
  • zawór proporcjonalny
  • filtr samoczyszczący
  • system "antidrip" (odsysanie z sekcji)
  • Wysokociśnieniowe (do 50 bar) zawory sterujące do opryskiwaczy sadowniczych pozwalają na łatwe sterowanie pracą opryskiwacza za pomocą jednej dźwigni. Ich zwarta budowa pozwala na łatwe umieszczenie ich w zasięgu ręki operatora.
Manometr w opryskiwaczu to w większości maszyn jedyne urządzenie kontrolno-pomiarowe pozwalające na określenie poprawności dokonywanego zabiegu.

Zakres:0-15 bar, 0-25 bar, 0-50 bar

Skala: liniowa, logarytmiczna

Średnica: 60mm, 100 mm

Budowa: standard, gliceryna

Gwint: metryczny, calowy

Orientacja: pozioma, pionowa

 

Każdy opryskiwacz powinien posiadać sprawne filtry zapobiegające zapychaniu się dysz rozpylaczy podczas zabiegu.

Montowany pomiędzy zbiornikiem a pompą filtr ssawny uniemozliwia przedostanie się zanieczyszczeń do pompy, a tym samym jej uszkodzenie. Dostępne są trzy rodzaje filtrów ssawnych:

  • bez zaworu odcinającego
  • z zaworem odcinającym umożliwiający napełnienie zbiornika wodą
  • z zaworem odcinającym umożliwiającym opróżnienie zbiornika (zawór spustowy)

Zawór odcinający umożliwia oczyszczenie wkładu filtrującego przy pełnym zbiorniku bez ryzyka opróżnienia go.

 

Filtry ciśnieniowe montowane są z reguły między pompą a zaworem sterującym, tak, aby ewentualne jego zapchanie sygnalizowane było przez spadek ciśnienia na manometrze.

 

 

Nowoczesne filtry ciśnieniowe posiadają dodatkowe odprowadzenie zanieczyszczeń do zbiornika, czyniąc je tym samym niemal bezobsługowymi.

 

Filtr ssawny pływający jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby nabierać wodę ze zbiornika wodnego, nie mogąc oczywiście korzystać z filtra eżektorowego. Filtr pływający pozwala na dokonanie takiej operacji, a przy tym unosząc się na powierzchni ogranicza zasysanie zanieczyszczeń z dna.

Niektóre opryskiwacze mają zamontowane dodatkowe liniowe filtry sekcyjne, umieszczane bezpośrednio w sekcjach belki polowej lub wentylatora sadowniczego. Są to filtry o małych gabarytach dające szerokie możliwości ich zastosowania.

 

 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.