Pompy i zawory sterujące  Email

Oferujemy najwyższej jakości pompy przeponowo-tłokowe oraz tłokowe do opryskiwaczy polowych i sadowniczych, a także zawory i elektrozawory sterujące. Są też komputery sterujące pracą opryskiwacza

Oferujemy najwyższej jakości pompy przeponowo-tłokowe oraz tłokowe do opryskiwaczy polowych i sadowniczych, a także zawory i elektrozawory sterujące. Są też komputery sterujące pracą opryskiwacza

Oferta pomp membranowo-tłokowych i zaworów ciśnieniowych obejmuje zarówno wyposażenie opryskiwaczy polowych jak i sadowniczych. Posiadane przez nas w ofercie pompy włoskiej firmy Idromeccanica Bertolini stanowią najwyższą klasę pod względem jakościowym. Zapewnią długoletnią bezawaryjną pracę opryskwiacza a przy połączeniu z zaworem sterującym Bertolini, zagwarantują wysokie paramerty zabiegu ochrony. A u najbardziej wymagających nad wszystkimi parametrami zabiegu będzie czuwał nowoczesny komputer Bertimatic 500.

Pompy niskociśnieniowe - polowe seri POLY wykonane są w unikalnej technologii polipropylenowej. Dzięki temu nawet zabiegi z najbardziej agresywnymi środkami ochrony nie powodują szybszego zużywania się i korodowania, zapewniając dłuższą pracę. Pompy POLY o 3,4,5 a nawet 6 tłokach są doskonałe do zastosowań w opryskiwaczach polowych. Ich duża wydajność (nawet do 300 l/min) i ciśnienie robocze 15 bar zapewni doskonałą równomierność oprysku nawet przy belkach o szerokości większej niż 24 m. i zbiorniku 3000l.. Produkowane są z czterema rodzajami przepon (HPS), których wytrzymałość uzależniona jest od rodzaju stosowanych środków chemicznych.

Pompy wysokociśnieniowe - sadownicze serii PA pracują na ciśnieniach do 50 bar i znajduję zastosowanie głównie opryskwiaczach sadowniczych. Ich unikalna konstrukcja powietrznika, który nie jest zainstalowany z boku pompy, poza jej korpusem, lecz po jej obwodzie, zapewniając bardzo niski poziom pulsacji ciśnienia. Powietrznik sąsiaduje bowiem z każdą sekcją pompy, dzięki czemu model trzytłokowy osiąga lepsze parametry niż cztero- czy pięciotłokowy model tradycyjny. Znane na rynku m.in. z opryskwiaczy firmy Pilmet, Agromechanika oraz Tifone teraz dostępne jako podzespoły do modernizacji.

Seria zaworów Nergydrop cechuje się niespotykanymi w innych zaworach sterujących funkcjami. Zawór ten potrafi napełnić lub opróżnić zbiornik (opcja FILL), wyssać ciecz z przewodów (ANTIDRIP) sekcyjnych po zakończeniu zabiegu a także kontrolować wydatek w zależności od prędkości jazdy opryskiwacza, zapewniając stałą dawkę na hektar. Ma także możliwość rozbudowy o elektrozawory zarówno sekcyjne jak i regulacji ciśnienia. Wyposażone w filtr samoczyszczący zapewniają długą bezobsługową pracę.

Duplo to zawór o ciśnieniu roboczym do 50 bar, posiadający małe gabaryty i zwartą konstrukcję. Doskonale nadaje się więc do zastosowania w opryskiwaczach sadowniczych. Ceniony za możliwość rozbudowy o elektrozawory oraz za możliwość montowania na błotniku ciągnika. Posiada funkcję ANTIDRIP, czyli wysysanie cieczy roboczej z przewodów zapobiegając kapaniu. Jest oczywiście stałociśnieniowy, więc utrzymuje ciśnienie bez względu na ilość otwartych zaworów sekcyjnych. W roku 2000 opryskiwacz z zaworem Bertolini DUPLO został wyrózniony złotym medalem Polagra 2000.

 

 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.